מי אני ?

מתי טל

מטפל באמנות, בעל תואר שני (MA.A.T), ומאמן אישי בשיטת ההונה (huna), שיטה ייחודית המבוססת על התפיסה שאנחנו היוצרים של המציאות שלנו, ובנו היכולת להגשים את כל משאלותינו באמצעות מודעות, העצמה אישית, ושינוי תפיסות מעכבות.

בעבודתי כמטפל באמנות, אני מזמין את המטופלים שלי להשתמש בחומרים מעולם הציור, הרישום, הפיסול או בכל חומר אחר לפי בחירתם, ועוזר להם להכיר את עצמם, את משאלותיהם ואת מה שמגביל אותם, במטרה להעלות את רמת המודעות שלהם, ולספק להם כלים להגשמת משאלותיהם, קטנות כגדולות. היצירה מספקת למטופלים שלי הצצה אל עולמם הפנימי, היא משמשת חלון אל נפשם והיא מסייעת להם להכיר את המקור לקושי אותו הם חווים. באמצעות עבודה משותפת, הדרכה ותמיכה חווים המטופלים שלי הקלה ושיפור משמעותי באיכות חייהם. האמנות היא מפתח ללב ולרגש, המפגש הוא מקום בטוח המאפשר הכרות עצמית מעמיקה, ללא חשש מהפגיעה הבאה עם החשיפה.

כמאמן אישי, אני מסייע למתאמנים שלי לשנות את מציאות חייהם וליצור מציאות נוחה ומדויקת יותר עבורם. המציאות בה אנו חיים, כל אחד מנקודת מבטו, היא תוצאה של תפיסות-מעכבות, אמונות ודפוסים התוקעים ומגבילים אותנו. בעזרת מיומנויות שונות ומגוונות ותרגול תואם לומדים המתאמנים שלי להחליף תפיסות מעכבות ולשנות דפוסים מגבילים, ולהטביע במקומם תפיסות מעצימות, ומערכת התנהגות תואמת, במטרה ליצור לעצמם את המציאות הרצויה להם. הטכניקות והתרגילים הנרכשים במהלך האימון משמשים את המתאמנים שלי  לצורך יצירת כל שינוי שירצו בעתיד, והם הופכים להיות המאמנים של עצמם. שינוי עמוק בתודעתו של המתאמן יוצר עבורו מציאות חדשה המתאימה לרצונותיו ולמשאלותיו.

בעבודתי אני משלב אימון וטיפול באופן גמיש המותאם לצורכי המטופלים שלי, ויוצר עבור כל אחד ואחת מהם תכנית עבודה אישית מתוך ראייה רחבה ומעמיקה מחד גיסא ומכונות למטרות שלהם ושלהן מאידך גיסא. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *