אימון מהו ?

אימון אישי הוא תהליך ממוקד מטרה המכוון לסייע לאנשים להציב מטרות ולהגשים משאלות בתחומים שונים של החיים. במהלך האימון מתחדדת הבהירות של המתאמן ביחס לרצונותיו ושאיפותיו, והוא רוכש כלים אפקטיביים לחיזוק המוטיבציה
ולהגשמת משאלותיו בחיי היומיום.
שיטת האימון ההוליסטי, בה אני עובד משלבת תורות אימון וניהול מודרניות ופוסט-מודרניות, יחד עם תפיסות עולם מסורתיות ועתיקות. את הידע שלי אני שואב ממקורות שונים, ביניהם הדת היהודית, הטיפול הפסיכואנליטי, המסורת הבודהיסטית, ושיטת ההונה (HUNA) העתיקה, שהגיעה אלינו מהוואי.

תפיסת העולם שלי מבוססת על הרעיון שאלוהים עוזר לכל מי שעוזר לעצמו, ועל האמונה המחלטת שהיקום מציע לכל אחד מאיתנו שפע אינסופי וכל שעלינו לעשות הוא ללמוד כיצד לבקשו – על מנת להגשים את משאלותינו.

כברואי האל, וכמי שנוצרו בצלמו, אני מאמין שאנו יוצרים את המציאות שלנו מתוך התפישות שלנו, ושאנו האחראיים על גורלנו ועל איכות חיינו. באמצעות העצמה אישית, וצמיחה רוחנית אני מוביל את המתאמנים והמטופלים שלי להכרה באמיתות הללו, וליכולת לחיות לאורן.

דרך האימון היא מבחינתי דרך חיים, והיא מעניקה לי כוח ויכולת ליצור עבורי ועבור הסובבים אותי חיים של צמיחה והצלחה, אהבה ושגשוג נפשי, רוחני וכלכלי.